Productomschrijving
kurk yoga blok met de volgende afmetingen: 305 x 205 x 50mm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 30.50 cm |
| Product breedte | 20.50 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Één massief kurken yoga blok |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Product gewicht | 700 g |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 310 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De Kurk24 kurk yoga blok - 305 x 205 x 50mm kost € 17,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,65 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle yogablokken.