Kristal laser Klavertjevier (8x5x5 cm)
Productomschrijving
Klavertjevier in kristalblok - AA kwaliteit
Geluksbrenger in kristalvorm.
Materiaal: glas
Afmetingen: 8x5x5 cmDit artikel wordt per stuk verkocht!
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 5 cm |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 250 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Model
| Kleur | transparant |
Overige kenmerken
| Product gewicht | 250 g |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
EAN
| EAN | 8719172835564 |
Prijsvergelijking yogablokken
De Kristal laser Klavertjevier (8x5x5 cm) kost € 18,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,65 voor yogablokken. Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95. Bekijk alle yogablokken.