Klankschaal/altaarkleed Dubbele Dorje brokaat - 22x22 cm
Productomschrijving
| Klankschaal- of altaarkleed 'Dubbele Dorje' blauw/rood Kleedjes voor onder een klankschaal of op een altaar, met boeddhistische ornamenten. Hier is de dubbele dorje van stabiliteit gebruikt. Gemaakt van brokaat zijde.-Klankschaal/altaarkleed Dubbele Dorje brokaat - 22x22 cm
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 mm |
| Kleur | Multi colour |
| Materiaal | Stof |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 0.5 mm |
| Product lengte | 22 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 8718969171250 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal/altaarkleed Dubbele Dorje brokaat - 22x22 cm kost € 8,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,49 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.