Klankschaal Zenkoan - 12-13 - 450-550 - Metaal - M
Productomschrijving
Deze prachtige klankschaal is enorm populair in het religieuze leven in Japan en China. Ze is getypeerd door het strakke design en de uitzonderlijk heldere klank. De schaal is vervaardigd uit 7 verschillende edele metalen. Ideaal om zelf te gebruiken tijdens meditatie- of yogasessies of om cadeau te geven aan iemand die je na aan het hart ligt. Kom tot rust met de bijzondere geluiden die deze klankschaal voortbrengt!
Deze klankschaal wordt zonder stok geleverd.
Deze klankschaal wordt zonder stok geleverd.
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsgewicht | 900 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719075393079 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal Zenkoan - 12-13 - 450-550 - Metaal - M kost € 43,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 92,43 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,21. Bekijk alle klankschalen.