Klankschaal OHM (gravering) - 9-10 cm - 250-300 g
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: Merkloos, bekijk ook andere Merkloos Klankschalen
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 0 mm |
| Kleur | bruin |
| Materiaal | Metaal |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8719075393567 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Klankschaal OHM (gravering) - 9-10 cm - 250-300 g kost € 48,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,04 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 8,26. Bekijk alle klankschalen.



