Jumada's - Harembroek - Yogabroek - Chillbroek - Grijs - XXL - Harempants - Luchtige broek - Loose pants - #Grijze #XXL #Luchtige #Harempants #Yogabroek #Chillbroek #LoosePants
Productomschrijving
Deze hippe yogabroek van Jumada is het ultieme kledingstuk voor tijdens yoga, buikdansen of gewoon voor op de bank. Met een laag kruis voelt het alsof je geen broek aan hebt, maar deze chillbroek is ook leuk voor een verkleedpartijtje.
Kenmerken:
Superlichte stof: de stof is zacht en licht, zodat je je vrij kunt bewegen. Elastische taille: deze broek knelt niet, maar blijft wel goed zitten. Verschillende kleuren: deze hippe yogabroek is er in verschillende kleuren. Diverse maten: deze broek is er in kleine, medium en grote maten.Met deze Jumada yogabroek voel jij je altijd comfortabel en stylish. Dus waar wacht je nog op? Bestel vandaag nog je eigen hippe yogabroek!
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8720301024551 |
| Kledingmaat | XXL |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Unisex |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Katoen |
| Pasvorm | Wijd |
| Sluiting | Elastische tailleband |
| Sportkledingopties | Hoogsluitend |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 0 |
| Kledingmodel | Trainingsbroek |
| Lijn | / |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportteam | 17278877 |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Wasvoorschrift | 30°C |
EAN
| EAN | 8720301024551 |
Prijsvergelijking fitnessbroeken
De Jumada's - Harembroek - Yogabroek - Chillbroek - Grijs - XXL - Harempants - Luchtige broek - Loose pants - #Grijze #XXL #Luchtige #Harempants #Yogabroek #Chillbroek #LoosePants kost € 17,05. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,03 voor fitnessbroeken. Fitnessbroeken zijn beschikbaar vanaf € 9,42. Bekijk alle fitnessbroeken.