Productomschrijving
Leuke, korte sportlegging voor dames. Deze short is perfect om in te sporten door de goede pasvorm en shaping.
Het materiaal voelt zacht aan en zit zeer comfortabel. Verkrijbaar in verschillende maten en kleuren.
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 6011414410419 |
| Kledingmaat | L |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Elastaan |
| Pasvorm | Normaal |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
Overige kenmerken
| Kledinglengte | Kort |
| Lijn | Sportlegging |
| Maatadvies | Valt klein |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
EAN
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Hippe korte Sportbroek - Sportbroekje - Sportlegging Kort - Zwart - maat L kost € 13,66.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,55 voor fitnessleggings.
Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,51.
Bekijk alle fitnessleggings.