HIKI-AN Meditatiebankkussen - roodbruin - Terri Cotton
Productomschrijving
Goed en stevig op je meditatiebankje zitten is een pré tijdens meidteren.
Met klittenband voor het bevestigen, en met 3 cm schuimrubber vulling.
Dit kussen is geschikt voor een zitvlak breedte 15 - 17 x 48 cm zoals de meeste meditatiebankjes.
Materiaal: bovenzijde katoen, onderzijde terri cotton (= mengsel katoen en polyester).
HIKI-AN Premium Japense Quailty
Met klittenband voor het bevestigen, en met 3 cm schuimrubber vulling.
Dit kussen is geschikt voor een zitvlak breedte 15 - 17 x 48 cm zoals de meeste meditatiebankjes.
Materiaal: bovenzijde katoen, onderzijde terri cotton (= mengsel katoen en polyester).
HIKI-AN Premium Japense Quailty
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | roodbruin |
| Materiaal | 67% Polyester, 33% Katoen |
| Product breedte | 18 cm |
| Product gewicht | 110 kg |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 50 mm |
| Verpakkingsgewicht | 110 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 kussen en hoes |
EAN
| EAN | 8720088290231 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De HIKI-AN Meditatiebankkussen - roodbruin - Terri Cotton kost € 36,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,58 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.