Productomschrijving
DE IDEALE YOGATAS VOOR JE YOGAMAT VAN GORILLA SPORTS
Deze hoogwaardige yogatas is de ideale aanvulling op je Gorilla Sports yogamat. Hij is verkrijgbaar in drie verschillende maten die overeenkomen met die van de yogamatten. De delicate roze tint van de yogatas gaat goed samen met alle kleuren van de yogamatten. De tas is van hoge kwaliteit en gemaakt van puur katoen. Je kunt 'm in de machine wassen en strijken. Een trekkoord beschermt je mat tegen vuil en stof wanneer je hem niet gebruikt en onderweg. Aan de zijkant zit een verstelbare schouderband, deze kun je over je schouder hangen tijdens het vervoeren van de yogatas. Handig!
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 12 cm |
| Product breedte | 27 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Gorilla Sports Yogatas roze 190 x 60 cm |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Universeel |
Materiaal
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Nordring 80, 64521 Groß-Gerau, Duitsland |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Product lengte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 5.7 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Gorilla Sports Yogatas roze 190 x 60 cm kost € 29,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.