Goede nachtrust verwenset - Wanderflower
Productomschrijving
Goede nachtrust verwenset - Wanderflower
... En uit. Een goede nachtrust is het begin van een positieve dag. Deze goede nachtrust verwenset van Wanderflower bevat een rustgevende olie, indommelende kussenspray en een zalig zacht oogmasker om de nacht mee in te zetten.
Naast een verfrissende voetentherapie heeft Wanderflower ook een ruim aanbod lippenbalsems, thee en zelfs gezichtsmaskers in hun gamma. Laat je vandaag nog inspireren op de merkenpagina van Wanderflower.
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 10 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Kleur | Multi |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
EAN
| EAN | 0064323313933 |
Prijsvergelijking yogaoogkussens
De Goede nachtrust verwenset - Wanderflower kost € 32,69. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 35,37 voor yogaoogkussens. Yogaoogkussens zijn beschikbaar vanaf € 12,00. Bekijk alle yogaoogkussens.