Productomschrijving
Keep fit and discover the sector's latest new releases to perform sports with the best guarantees! Purchase Gloves Under Armour Medal White Golf at the best price and enjoy a healthy life!
Colour: Black White Gender: Men Recommended age: Adults Sport: Golf Type: Gloves
Specificaties
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 75 g |
| Type handschoen | Buitenhandschoen |
| Verpakkingsinhoud | 1x Linker handschoen (rechtshandige speler) Mt. XXL |
Model
| Type sport | Golf |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | Wit Zwart |
Eigenschappen
| Pasvorm | Normaal |
| Sluiting | Klittenband |
Materiaal
| Materiaal | Polyester |
| Materiaal voering | Polyester |
| Wasvoorschrift | Handwas |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 1349705-001 |
| Lijn | Medal Golf Glove |
| Maat | L |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Met touchscreen tip | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Linkshandig |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
EAN