Productomschrijving
De Toorx Mat-172 is een paars fitnessmatje van 172 x 61 x 1,2 cm. Geschikt voor alle grondoefeningen. Het fitnessmatje is anti-slip en biedt voldoende bescherming dankzij de 1,2 cm dikte.
Overzicht specificaties:
Formaat: 172 x 61 x 1,2 cm Materiaal: Stevige Foam Kleur: Paars
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 12 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 1.20 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1000 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x Fitnessmat Toorx Fitness 1x Draagriem |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Via Regione Piemonte 32, Zona Ind. D1 15068 Pozzolo Formigaro (AL) |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Inclusief draagriem |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Product lengte | 172 cm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 620 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Fitnessmat - Toorx Fitness Yogamat - Sportmat gemaakt van zacht foam - 172 x 61 x 1,2cm - Paars - Incl. handige draagriem kost € 40,80.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.