Finnacle - Harembroek XXL - Yogabroek - Chillbroek - Lichtgroen - Luchtige Broek - Loose Pants - Harempants
Productomschrijving
De Finnacle Chillbroek is de perfecte yogabroek voor een uiterst comfortabele ervaring. Deze superlichte hippe broek heeft een laag kruis waardoor je het gevoel krijgt dat je geen broek aan hebt. Hij is perfect voor yoga, buikdansen of gewoon voor op de bank. Maar deze chillbroek is ook leuk voor een verkleedpartijtje!
Kenmerken:
Kleur: Lichtgroen Materiaal: Katoen Maat: XL Wasbaar: Wasmachine 30 gradenIn verschillende kleuren verkrijgbaar
De elastische taille zorgt ervoor dat de Finnacle Chillbroek niet knelt maar wel mooi aansluit. Bestel deze perfecte yogabroek vandaag nog!
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8720783409884 |
| Kledingmaat | XXL |
| Kleur | Lichtgroen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Wijd |
| Sluiting | Elastische tailleband |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 0 |
| Kledingmodel | Trainingsbroek |
| Lijn | New Age Devi |
| Maatadvies | Valt klein |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 20 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 30 mm |
| Verpakkingsgewicht | 45 g |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
EAN
| EAN | 8720783409884 |
Prijsvergelijking fitnessbroeken
De Finnacle - Harembroek XXL - Yogabroek - Chillbroek - Lichtgroen - Luchtige Broek - Loose Pants - Harempants kost € 17,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,03 voor fitnessbroeken. Fitnessbroeken zijn beschikbaar vanaf € 9,42. Bekijk alle fitnessbroeken.