Fine Asianliving Thaise Mat Oprolbaar Matras 200x100x4.5cm Bordeaux Groen Meditatie Mat Matras
Productomschrijving
Fine Asianliving Thaise Mat Oprolbaar Matras 200x100x4.5cm Bordeaux Groen Meditatie Mat Matras
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Wegastraat 33 |
| Kleur | Rood, Groen |
| Materiaal | Kapok |
| Product breedte | 100 cm |
| Product gewicht | 5 kg |
| Product hoogte | 200 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 200 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | Fine Asianliving Thaise Mat Oprolbaar Matras 200x100x4.5cm Bordeaux Groen Meditatie Mat Matras |
EAN
| EAN | 7442945746705 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Fine Asianliving Thaise Mat Oprolbaar Matras 200x100x4.5cm Bordeaux Groen Meditatie Mat Matras kost € 136,00. Het gemiddelde voor meditatiekussens ligt op € 54,23. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.