Fine Asianliving Thais Kussen Meditatie Driehoek Vloer Ligmat Yoga Uitklapbaar Kapok 80x190cm XXXL Zwart Rood Meditatie Mat Matras
Merk: Fine Asianliving, bekijk ook andere Fine Asianliving Meditatiekussens
€ 167,00
- Uiterlijk 8 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Fine Asianliving Thais Kussen Meditatie Driehoek Vloer Ligmat Yoga Uitklapbaar Kapok 80x190cm XXXL Zwart Rood Meditatie Mat Matras
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Wegastraat 33 |
| Kleur | Rood, Zwart |
| Materiaal | Kapok |
| Product breedte | 80 cm |
| Product gewicht | 5 kg |
| Product hoogte | 190 cm |
| Product lengte | 190 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 190 cm |
| Verpakking lengte | 7 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | Fine Asianliving Thais Kussen Meditatie Driehoek Vloer Ligmat Yoga Uitklapbaar Kapok 80x190cm XXXL Zwart Rood Meditatie Mat Matras |
EAN
| EAN | 7442945738762 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Fine Asianliving Thais Kussen Meditatie Driehoek Vloer Ligmat Yoga Uitklapbaar Kapok 80x190cm XXXL Zwart Rood Meditatie Mat Matras kost € 167,00. Het gemiddelde voor meditatiekussens ligt op € 54,93. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 7,40. Bekijk alle meditatiekussens.



