Productomschrijving
FALCON
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8717973729648 |
| Kledingmaat | L |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Normaal |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | FALCON |
| Kleding artikelnummer | KS0862-B001 |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | - |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 174 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 274 mm |
| Verpakkingsgewicht | 221 g |
| Wasvoorschrift | Niet strijken |
EAN
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Falcon Dames Thermobroek - Zwart/Grijs - Maat L kost € 14,25.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,55 voor fitnessleggings.
Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,51.
Bekijk alle fitnessleggings.