ENDURANCE Funktionstights ZANE 3/4
Merk: ENDURANCE, bekijk ook andere ENDURANCE Fitnessleggings
€ 30,95
- Uiterlijk 9 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
DOEN! Met de ZANE 3/4 functionele panty voor heren van ENDURANCE ben je perfect uitgerust voor je workout. De 3/4 tights zijn een functionele basic en scoren met stijl en functie: vochtregulerende materialen die snel drogen, platte wrijvingsarme naden, een ergonomische snit en een zachte tailleband met aantrekkoord. Dit alles zorgt ervoor dat de panty perfect past en echt comfort biedt. Aan de achterkant zit natuurlijk een zakje met rits en ruimte voor een sleutel. De duurzame en stofondersteunende functionele stretch maakt het pakket compleet tot de perfecte 3/4 tights. Ideaal voor training of wedstrijd met een onverslaanbare prijs-prestatieverhouding! Materiaal: 90% polyester, 10% elastaan
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 5714201217253 |
| Kledingmaat | XXL |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Mannen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Normaal |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Kledinglengte | Lang |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Seizoensjaar | 2023 |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 26 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Wasvoorschrift | Niet trommeldrogen |
EAN
| EAN | 5714201217253 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De ENDURANCE Funktionstights ZANE 3/4 kost € 30,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,56 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40. Bekijk alle fitnessleggings.



