Dames push up anti cellulitis sport legging maat M
Productomschrijving
Dames Push-up anti cellulitis sport legging
maat M
kleur donker roze
Polyester 92%, Spandex 8%
30 graden wassen
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 9501856242268 |
| Kledingmaat | M |
| Kleur | donker roze |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Sportkledingopties | Compressie |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | YY-0510-M |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | sport |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Sportmode |
| Verpakking breedte | 18 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 28 mm |
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
EAN
| EAN | 9501856242268 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Dames push up anti cellulitis sport legging maat M kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,55 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,51. Bekijk alle fitnessleggings.