Productomschrijving
- Elastische tailleband
- Hoge Taille
- Materiaal: 85% polyamide, 15% Elastaan
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 9503696683119 |
| Kledingmaat | M |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | High waist |
| Sportkledingopties | Elastische band |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 9301 |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | JPS |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 36 cm |
| Verpakkingsgewicht | 135 g |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
EAN
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Dames Legging - Sportlegging - High Waist - Zwart - Wit - Maat M/L (38-40) kost € 16,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,54 voor fitnessleggings.
Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,51.
Bekijk alle fitnessleggings.