CLAUDS - Leren meditatiekussen - Wit
Productomschrijving
Leren pouf / vloerkussen / yoga of meditatie kussen, WHITE. Afmetingen: 33 x 13,5 cm, merk Clauds. Aparte binnenzak met bio organische boekweit kaf vulling (navulbaar via rits onderkant). Ook leuk als kinder pouf of als decor stuk in uw huis.
Kijk op www.clauds.eu voor optie EPS vulling (witte bolletjes).
Verkrijgbaar in 7 kleuren
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | WHITE |
| Materiaal | Leer |
| Product breedte | 33 cm |
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 20 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | 40 x 40 x 20 |
EAN
| EAN | 7445930765712 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De CLAUDS - Leren meditatiekussen - Wit kost € 79,00. Het gemiddelde voor meditatiekussens ligt op € 54,35. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.