Care Fitness Yogamat Blauw - 183 X 61 X 1,5 Cm - Ophangbaar en Oprolbaar
Productomschrijving
De Fitnessmat van Care Fitness is een comfortabele gymnastiekmat met de afmeting 183 x 61 x 1.5cm. De fitnessmat Is super licht, makkelijk op te rollen en op te hangen door de meegeleverde banden waardoor de mat ideaal is om mee te nemen.
Door het gebruik van de Fitnessmat van Care Fitness zorgt u voor extra comfort tijdens oefeningen. De mat kan gebruikt worden voor yoga, pilates, fitness etc. De fitnessmat kan zowel thuis als in de sportschool gebruikt worden en is geschikt op elke ondergrond. De Fitnessmat is zowel geschikt voor binnen als buiten en biedt veel grip en demping.
Specificaties
Kleur: Blauw
Materiaal: Foam
Lengte: 183cm
Breedte: 61cm
Dikte: 1,5cm
Door het gebruik van de Fitnessmat van Care Fitness zorgt u voor extra comfort tijdens oefeningen. De mat kan gebruikt worden voor yoga, pilates, fitness etc. De fitnessmat kan zowel thuis als in de sportschool gebruikt worden en is geschikt op elke ondergrond. De Fitnessmat is zowel geschikt voor binnen als buiten en biedt veel grip en demping.
Specificaties
Kleur: Blauw
Materiaal: Foam
Lengte: 183cm
Breedte: 61cm
Dikte: 1,5cm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 1 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1309 g |
Model
| Kleur | Blauw |
Overige informatie
| Taal handleiding | Geen taal |
Materiaal
| Materiaal | Foam |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Yoga nidra |
| Product lengte | 183 cm |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 191 mm |
| Verpakking lengte | 619 mm |
EAN
| EAN | 3347260703805 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Care Fitness Yogamat Blauw - 183 X 61 X 1,5 Cm - Ophangbaar en Oprolbaar kost € 34,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.