Camouflage Sportlegging Mila | Fitness Legging | Yoga Legging | Zacht materiaal (S-214) -SALE- Maat L - GRIJS MELANGE
Merk: Sculpture Wear, bekijk ook andere Sculpture Wear Fitnessleggings
- Uiterlijk 30 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Voel je comfortabel tijdens elke workout met de Mila sportlegging. De sportlegging is gemaakt van super zacht materiaal voor ultiem comfort tijdens het sporten. De leggings zakken niet af en zijn squat proof!
Zacht materiaal Sportlegging %80 Polyamide %20 ElastaneArtikelnummer: S-214
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8695684584940 |
| Kledingmaat | L |
| Kleur | GRIJS MELANGE |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyamide |
| Pasvorm | High waist |
| Sportkledingopties | Elastische band |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | S-214 |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | Camouflage Sportlegging Mila | Fitness Legging | Yoga Legging | Zacht materiaal (S-214) |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2022 |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.147 kg |
| Wasvoorschrift | Handwas |
EAN
| EAN | 8695684584940 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Camouflage Sportlegging Mila | Fitness Legging | Yoga Legging | Zacht materiaal (S-214) -SALE- Maat L - GRIJS MELANGE kost € 23,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,49 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40. Bekijk alle fitnessleggings.



