Bolster design Pink rond - roze - Om Namaste
Beoordeling:
(4,8/5)
Merk: Lotus, bekijk ook andere Lotus Yoga bolsters
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Materiaal - buitenhoes linnen
Materiaal - binnenhoes katoen
Formaat - 60cm x 29cm x 29cm
Vulling - gezuiverd boekweitkaf
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | roze |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 29 cm |
| Product gewicht | 5 kg |
| Product hoogte | 29 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 bolster |
EAN
| EAN | 7106622145532 |
Prijsvergelijking yoga bolsters
De Bolster design Pink rond - roze - Om Namaste kost € 38,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 47,62 voor yoga bolsters. Yoga bolsters zijn beschikbaar vanaf € 10,99. Bekijk alle yoga bolsters.



