Bolster Bohemian - Rond - 60x16 - Boekweit - Katoen - Meerkleurig
Beoordeling:
(4,6/5)
Merk: Lotus, bekijk ook andere Lotus Yoga bolsters
- Uiterlijk 30 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | beige met oranje en zwart (bohemian) |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 16 cm |
| Product gewicht | 3750 g |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsinhoud | 1x Yoga Bolster Bohemian |
EAN
| EAN | 8719172835397 |
Prijsvergelijking yoga bolsters
De Bolster Bohemian - Rond - 60x16 - Boekweit - Katoen - Meerkleurig kost € 49,95. Het gemiddelde voor yoga bolsters ligt op € 47,62. Yoga bolsters zijn beschikbaar vanaf € 10,99. Bekijk alle yoga bolsters.



