Bjorn Borg Dames Tights Tasia Maat 36 Vrouwen
Merk: Bjorn Borg, bekijk ook andere Bjorn Borg Fitnessleggings
€ 17,99
- Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bjorn Borg Tights - Dames - Capri Tasia - 1811-1401-90651 Materiaal: 88% Polyester 12% Elastaan
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 7321464462856 |
| Kledingmaat | 36 |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
Overige kenmerken
| Kledinglengte | 700026252 |
| Lijn | Bjorn Borg Tasia |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
EAN
| EAN | 7321464462856 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Bjorn Borg Dames Tights Tasia Maat 36 Vrouwen kost € 17,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,69 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40. Bekijk alle fitnessleggings.



