Biologische klankschaal reinigingspasta citrus
Merk: The Ohm Collection, bekijk ook andere The Ohm Collection Klankschalen
- Uiterlijk 8 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Klankschaal reinigingspasta maakt de klankschalen niet alleen fysiek schoon, maar reinigt ook energetisch en laat ze mooi glanzen als u dat wilt.
Een biologisch gecertificeerrde 3-in-1 formule om je metalen klankschalen te reinigen, polijsten en onderhouden.
Dematologisch getest.
De pasta enigszins vochtig maken en breng wat van de pasta aan op de bijgeleverde spons.
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 4 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Was |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Taal handleiding | Duits |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsinhoud | Biologische klankschaal reinigingspasta citrus |
EAN
| EAN | 8720088296974 |
Prijsvergelijking klankschalen
De Biologische klankschaal reinigingspasta citrus kost € 23,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,17 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 8,56. Bekijk alle klankschalen.



