€ 4,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Praktische sokken met antislip nopjes. Geschikt t/m schoenmaat 40.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Productinformatie
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | zwart |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 3815394796708 |
| Lijn | Geen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 186 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Antislip Yoga sokken - dichte tenen- zwart kost € 4,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,75 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,50.
Bekijk alle yogasokken.