€ 5,80
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Gek op yoga, maar ook gek op grip? Deze By Vicky yoga sokken zorgen ervoor dat je niet uitglijdt door de nopjes aan de onderkant. De sokken zijn zacht en comfortabel om je voeten. Je hoeft niet langer op blote voeten de vloer op, want deze yogasokken zijn ideaal voor yoga, pilates, en piloxing.
Deze sportsokken zijn geschikt voor maat 35 t/m 41.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Grijs |
| Sokhoogte | Halfhoog |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 0 |
| Lijn | yogasokken |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Anti slip yoga sokken grijs - maar ook yogasokken voor pilates of piloxing! kost € 5,80.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,79 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,50.
Bekijk alle yogasokken.