Productomschrijving
Weg met vervelende blaren en schuivende voeten in je sportschoen tijdens het sporten!
Deze handige anti-slip sokken zorgen voor een goede grip in je sportschoen of had je meer grip op de mat. Nooit zat je steviger in je sportschoen dan nu! Geschikt voor fitness, yoga, pilates, lopen en andere sporten.
Maat: 35-39, wassen op 30 °C.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Zwart |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Elastaan |
| Wasvoorschrift | 30°C |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Lijn | / |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 297 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Anti-slip Sportsokken Fitness / Yoga / Pilates - zwart kost € 4,86.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 14,26 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,20.
Bekijk alle yogasokken.