€ 13,55
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Anti slip sokken voor de trampoline of bij Yoga. De sokken hebben een leuke kleurstelling. Ook voor thuis op een gladde vloer of trap geven deze anti slip sokken een veilig gevoel.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Productinformatie
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | zwart oranje |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 30°C |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Powerz Prinsenpad 2 9901 HX Appingedam |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 150B |
| Lijn | sportsok |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Naadloos |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 20 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Anti- slip sneaker sokken Trampoline yoga thuis kost € 13,55.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,79 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,50.
Bekijk alle yogasokken.