AKO Yin-Yang Deluxe Yogamat - 6 mm dik - 61x183cm - Paars/Wit
Productomschrijving
De Deluxe Mat van AKO Yoga wordt in yoga-studio’s door heel Europa gebruikt. Deze in Duitsland geproduceerde mat biedt een uitstekende grip en door zijn extra dikte zorgt hij voor meer demping en extra comfort. Met een lengte van 183 cm blijf je op de mat.
Kenmerken:
- Vrij van ftalaat- en AZO-kleuren.
- Machinewasbaar tot 40 ° C.
Alle PVC-matten - ongeacht van welke fabrikant
- hebben aan het begin van het productieproces een licht verzachtende film bovenop, waardoor ze een beetje glad zijn als ze nieuw zijn. Dus wanneer u uw mat voor het eerst wilt gebruiken, zijn er verschillende opties om van deze onthardingsfilm af te komen:
1. Was de mat volgens de onderhoudsinstructie.
2. Veeg de mat af met een mild schoonmaakmiddel of water / azijnemulsie. En oefen natuurlijk zoveel als je kunt om 'de mat te in te werken’.
Kenmerken:
- Vrij van ftalaat- en AZO-kleuren.
- Machinewasbaar tot 40 ° C.
Alle PVC-matten - ongeacht van welke fabrikant
- hebben aan het begin van het productieproces een licht verzachtende film bovenop, waardoor ze een beetje glad zijn als ze nieuw zijn. Dus wanneer u uw mat voor het eerst wilt gebruiken, zijn er verschillende opties om van deze onthardingsfilm af te komen:
1. Was de mat volgens de onderhoudsinstructie.
2. Veeg de mat af met een mild schoonmaakmiddel of water / azijnemulsie. En oefen natuurlijk zoveel als je kunt om 'de mat te in te werken’.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 6 mm |
| Product breedte | 183 cm |
| Product hoogte | 0.60 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 Yoga Mat |
Model
| Kleur | Paars |
Overige informatie
| Taal handleiding | Engels |
Materiaal
| Materiaal | PVC |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 61 cm |
| Verpakking breedte | 600 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
EAN
| EAN | 0765756138567 |
Prijsvergelijking yogamatten
De AKO Yin-Yang Deluxe Yogamat - 6 mm dik - 61x183cm - Paars/Wit kost € 17,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.