Productomschrijving
Deze Adidas yoga mat is ook geschikt voor pilates oefeningen maar is alleen geschikt voor trainingen met blote voeten of yoga sokken. De Adidas yoga mat is 8 mm dik en biedt goede demping. De antislip-textuur van de Adidas fitnessmat zorgt voor extra stabiliteit. De lichtgewicht Adidas yoga mat is oprolbaar en gemakkelijk te transporteren en op te slaan. Specificaties: Yoga mat 8 mm Afmeting: lengte 176 x breedte 61 x dikte 0,8 cm Materiaal: EVA, PVC-vrij Ideaal voor yoga en pilates Antislip-textuur voor extra stabiliteit Compact en oprolbaar Gemakkelijk te transporteren en op te slaan Lichtgewicht, materiaa Gedrukt Adidas-logo Merk: Adidas
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 8 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.80 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 692 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 Yoga mat |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Jan Rebelstraat 10, 1069 CB, Amsterdam |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Onderweg |
| Geschikt voor type yoga | Yin |
| Product lengte | 176 cm |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Verpakking lengte | 625 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Adidas Yoga mat 8 mm Mystery Ruby kost € 29,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.