Productomschrijving
7 chakra armband
Kleur - wit
Natuursteen - balance - yoga - hand made
Maat: one size
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product breedte | 20 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 20 g |
| Verpakkingsinhoud | armband |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De 7 chakra armband - wit - natuursteen - balance - yoga - hand made kost € 14,20.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 43,90 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle yogablokken.